Amortyzator ROCK SHOX Monarch Plus RC3

Nowy produkt

Rock Shox

Powietrzny amortyzator centralny do rowerów typu "full suspension"

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Amortyzator tylny Rock Shoc Monarch Plus RC3

Damper który sprawdzi się zarówno w Pucharze Świata i na weekendowym szlaku. Ogromna elastyczność zwiększa przyczepność i daje większą kontrolę na każdym terenie - wszystko w pakiecie niezwykle lekkiego, ale odpornego dampera. Sprawdzone technologie Rapid Recovery i Solo Air zamknięte w lekkim korpusie. Monarch Plus połączył niską masę tłumika Monarch z nową sprężyną powietrzną Solo Air podobną do tej w Vivid Air by stworzyć lekki pakiet, który radzi sobie z jazdą all mountain jakby został stworzony do zjazdu. Ten powietrzny tłumik ze zbiorniczkiem wyrównawczym pozwala dopasować tłumik do własnych upodobań.

SPECYFIKACJA

Dual Flow Rebound - system ten łączy dwa niezależne obwody tłumiące, odpowiedzialne za początkową i końcową fazę ugięcia. Obwód fazy początkowej ma pokrętło zewnętrznej regulacji, natomiast końcowa jest ustawiona fabrycznie.

Debon Air - technologia regulująca ugięcie na w początkowym zakresie skoku, zabezpieczając przed niewielkimi uderzeniami jednocześnie stanowiąc ochronę podczas dobicia

przeznaczenie: Enduro, All Mountain

rozmiar: 190 x 51mm

sprężyna: Debon Air

odbicie: Dual Flow

kompresja/odbicie: Middle

regulacja ciśnienia powietrza poprzez zawór Schrader

RC3 - 3-pozycyjna kompresja (Open, Pedal, Lock)

kolory: czarny

Stan: nowe, nieużywane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku